تیتر خبرها
خانه / بخش 7) انتخابات نامه 88 / 7)2) مقالات / اسرائیل از بین می​رود. حجت الاسلام سید محمد موسوی خوئینی​ها یک قدم به سوی خط امام بازگشت!

اسرائیل از بین می​رود. حجت الاسلام سید محمد موسوی خوئینی​ها یک قدم به سوی خط امام بازگشت!

اسرائیل از بین میرود!

یا

باید از بین برود!؟

حجت الاسلام سید محمد موسوی خوئینی​ها یک قدم به سوی خط امام بازگشت!

راه قدس جنبش سبز از تهران میگذشت
راه قدس جنبش سبز از تهران میگذشت

لازم به تذکر است که امام فرمودند: «اسرائیل باید از صفحه روزگار حذف شود!» نه از بین میرود! به عبارت دیگر سیاست امام و خط امام برنامه ریزی برای نابودی اسرائیل بود! نه سکوت در برابر جنایات اسرائیل و انتظار برای نابودی آن و مهمترین سند این موضوع نیز اعلام روز قدس بود.

روز قدس روز حکومت اسلامی
روز قدس روز حکومت اسلامی
روز قدس روز اسلام و روز حکومت اسلامی است

لازم به تذکر است که در چند سال گذشته در سایه اصلاح طلبان عناصر جنبش سبز و عوامل مرتبط با بیگانه شعارهای مفتضحی در این رابطه میدادند و آنان سکوت کامل را برگزیده بودند. مردم ایران شعارهای « نه غزه و نه لبنان» و « راه قدس از تهران میگذرد» را هرگز فراموش نخواهند کرد. ظاهراً نزدیکی انتخابات و دروغ تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و اینکه همان دولت نیز مجددا مسئول برگزاری انتخابات است و کسانی که حامی آن دروغ بزرگ بودند با پا فشاری بر آن دروغ مجبور به عدم شرکت در انتخابات و یا در معرض حذف توسط شورای نگهبان و یا بی توجهی مردم فداکار و پیرو خط امام قرار گرفته اند، آقای موسوی خوئینیها را مجبور به سخن گفتن و حمایت مجدد از خط امام نموده است! اما سخن امام کجا و سخن آقای موسوی خوئینیها کجا!؟

اما در هر صورت جناب آقای موسوی خوئینیها به سوی خط امام خوش آمدید!! در جنبش سبزی که آمریکا شیطان بزرگ و اسرائیل  این غدّه سرطانی استعمار حامی آن بودند خبری نبود و نیست! از اینکه تا حدی متوجه شدید خوشحال هستیم.

در جنبش سبز چراغی که به خانه روا بود به قدس حرام بود
در جنبش سبز چراغی که به خانه روا بود به قدس حرام بود

محمد موسوی خوئینی​ها در وبلاگ خود نوشت:

سرانجام بخواهیم یا نخواهیم، آمریکا رضایت بدهد یا ندهد، دولت اسرائیل از میان خواهد رفت. دولت اسرائیل وصله ناجوری است که هرگز جزئی از کشورهای اسلامی منطقه نخواهد شد. یا تمام کشورهای اسلامی و همسایه فلسطین باید تسلیم مطامع اسرائیل شوند که اتّفاق نخواهد افتاد یا دولت اسرائیل باید از میان برود که این حادثه رخ خواهد داد. سخنی که می خواهم بگویم این است که هرگز در برابر غصب و تجاوز به حقوق دیگران سکوت نکنید تا به هنگام مظلومیت شما که مورد تجاوز قرار می گیرید دیگران سکوت نکنند.

راهپیمایی روز قدس که به دستور حضرت امام خمینی (ره) پایه گذاری شد حداقل کاری است که ملت ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین انجام می​دهند. اعلام انزجار از دولت غاصب اسرائیل یک وظیفه اسلامی است.

عدّه​ای صهیونیست با طراحی و دسیسۀ انگلستان و با حمایت دیگر غربیان دهها هزار مسلمان را از خانه و کاشانه شان بیرون راندند و از سرزمینشان به دیگر کشورها آواره کردند و برای ماندگار شدن در این سرزمین در طول تقریباً هفتاد سال به جنایاتی دست زدند که روی تاریخ را سیاه کردند؛ قتل عام های فجیع در صبرا و شتیلا نمونه ای از این فجایع است.

وی ادامه داد: صهیونیست​ها بر روی اجساد قربانیان این جنایات، کاخ دولتی نامشروع به نام دولت اسرائیل را برپا کردند، و با خون این مظلومان آن را رنگین ساختند. ده​ها سال است که آمریکا از این جنایت آشکار با تمام توان حمایت می کند. مصرِ سادات و مبارک هم این مردم مظلوم را در چنگال اسرائیل رها کرد. مَلِک های سعودی یک پس از دیگری غرق در دلارهای نفتی، دوستی با آمریکا را با همه چیز معامله کردند و تسلیم مطامع اسرائیل شدند. شیوخ خلیج فارس هم در حدّ و اندازه ای نیستند تا در برابر آمریکا و اسرائیل از فلسطینیان دفاع کنند، تنها پناهگاه این مردم، ملّت های منطقه هستند و روز قدس در حال حاضر تنها حرکت نمادینی است که ملّت ها در ایران و غیر ایران می توانند به این وسیله اتّحاد و یکپارچگی خود را در برابر دولت نامشروع اسرائیل و جنایات آن اعلام کنند.

سرانجام بخواهیم یا نخواهیم، آمریکا رضایت بدهد یا ندهد، دولت اسرائیل از میان خواهد رفت. دولت اسرائیل وصله ناجوری است که هرگز جزئی از کشورهای اسلامی منطقه نخواهد شد. یا تمام کشورهای اسلامی و همسایه فلسطین باید تسلیم مطامع اسرائیل شوند که اتّفاق نخواهد افتاد یا دولت اسرائیل باید از میان برود که این حادثه رخ خواهد داد. سخنی که می خواهم بگویم این است که هرگز در برابر غصب و تجاوز به حقوق دیگران سکوت نکنید تا به هنگام مظلومیت شما که مورد تجاوز قرار می گیرید دیگران سکوت نکنند.

گفتنی است اظهارنظر خویینی​ها در باره برخی تندروی​های اصلاح​طلبان، همزمان مورد استقبال برخی اصولگرایان و حمله اپوزیسیون قرار گرفت.

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی

انتخابات ۸۸ چگونه به چالش امنیتی تبدیل شد؟

انتخابات 88 چگونه به چالش امنيتي تبديل شد؟ آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی

۵ دیدگاه

  1. امام فرموده اند که قدس با مسلسهای متکی بر ایمان پیروز خواهد شد و ما ایرانیان نیز نقش بالایی در آزاد سازی آن خواهیم داشت و روز قدس نیز برای بسیج امکانات جهان اسلام برای مقابله با اسرائیل بنیان گذاشته شد.

  2. آنان که شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران سر داده بودند و استقلال آزادی جمهوری ایرانی میگفتند چه کارشان به روز قدس!!

  3. روز قدس ابتکار امام راحل بود و برای آماده سازی مسلمانان جهان. آنان که قانون اساسی جمهوری اسلامی را قبول نداشتند و به رهبر انقلاب به صورت سازماندهی شده اهانت میکردند و در روز راهپیمایی قدس علنا روزه خواری میکردند و شعار جمهوری ایرانی سر میدادند و نه غزه و نه لبنان میگفتند چه شده است که از نابودی اسرائیل سخن میگویند. مگر جنبش سبز را اینان رهبری نمیکردند!؟ اگر رهبری آن با اینان بود پس چرا آن موقع جلو گیری نمیکردید!؟

  4. در متن ایشان یکجا سخن از بسیج مسلمانان و وظایف آنان در برابر اسرائیل نیست فقط صحبت از وحفظ وحدت مسلمانان است با برپایی روز قدس. امام چه میگفت و این بنده حدا چه میگوید. خط امام کجا و خط اصلاح طلبان کجا!؟

  5. جنبش سبز آنقدر حلقه یاران خود را باز نمود که برای خود آبرو نگذاشت. از سروش تا گوگوش رهبران و حامیان آن بودند. از روحانیون مبارز در آن بودند تا کدیور و اکبر گنجی! از موسوی خوئینی در آن بود تا میر حسین موسوی. از عبدالعلی بازرگان در آن خود را رهبر معرفی نمود تا عباس عبدی! و سعید حجاریان! و محسن سازگارا و محسن مخملباف. نتیجه هم فرار مردم و بی توجهی به آنان. مگر مردم دین خود و انقلاب خود را بدون قیمت به دست آورده اند که فدای اینان بکنند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *