تیتر خبرها
خانه / بخش 2) لانه جاسوسی آمریکا در ایران / 2)4) زندگی نامه شهداي گرانقدر دانشجوي پیرو خط امام / 2)4)2) شهيد حسين بسطامي / شهید غلامحسین بسطامی از دانشجویان پیرو خط امام: باید هر لحظه با حالت حضور زیست

شهید غلامحسین بسطامی از دانشجویان پیرو خط امام: باید هر لحظه با حالت حضور زیست

حالت حضـور   

   … و درک این مطلب راه را نشانم داد که باید در جبهه بمانم و خود را به مقام آمادگی برای شهادت برسانم و انگاه با آمادگی ملاقات خدای بزرگ به صحنه روم و هر کجا که باشم نیز راهم این باشد . همچون شهید علی هادی عزیز ، باید هر لحظه با حالت حضور زیست و آماده لحظه ملاقات بود . در حال حاضر با کوله باری که بر دوش دارم و اینکه در چند ماه قبل تا کنون جدیتی در جهت پاک کردن قلبم از تیرگی و ایجاد آمادگی برای ملاقات رب نداشته ام ، احساس می کنم اگر گلوله ای به سراغم آید ، یا کشته شوم با این چنین حالت و روسیاهی یکراست مرا به آنجا خواهند برد که همیشه از آن وحشت داشتم . هر چند از لطف خدا مأیوس نیستم و تنها امیدم به فضل خدای تبارک و تعالی است . پس باید ان حضور قلب و آمادگی را در تمامی لحظات در خود ایجاد کنم . با توکل به خدای منان .

                  وافوض امری الی ا… ، ان ا… بصیر بالعباد .

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

نوشته ای از شهید بسطامی دانشجوی پیرو خط امام و فرمانده سپاه سوسنگرد در مورد معنا و مفهوم آیه شریفه:« انا لله و انا الیه راجعون»

شهید بزرگوار حسین بسطامی درباره معنا و مفهوم آیه شریفه:« انا لله و انا الیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *