تیتر خبرها

سردار سرلشگر شهید حاج محمد ابراهیم همت ۱۴

شهدا شمع محفل دوستانند.
شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصولشان عند ربهم یرزقون اند.

سردار سرلشگر شهید حاج محمد ابراهیم همت ۱۴ – فرمانده لشگر ۲۷ محمد رسول الله

فرازهایی از سخنان شهید حاج همت
*** به خدای یکتا پناه می برم, از آن عزیز مقتدر مدد و استعانت می جویم, تا باری را که به شانه گرفته ام با سربلندی و سرافرازی به مقصد برسانم .تنها به یاد خدا باشید, به او پناه ببرید و توکل به خدا داشته باشید.
*** با خدای خود پیمان بسته ام تا آخرین قطره خونم, در راه حفظ و حراست از این انقلاب الهی یک آن آرام و قرار نگیرم. شب و روز بدون وقفه در راه اعتلای کلمه الله و بسط فرهنگ اسلامی تلاش نمایم به همین سبب سلاح بر شانه گرفته و به جبهه های خون و حماسه روی آورده ام.
*** ملت ما ملت معجزه گر قرآن است و من سفارشم به ملت تداوم بخشیدن به راه شهیدان و استعانت از درگاه خداوند است تا این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی (عج) وصل نماید و در این تلاش پی گیر مسلما” نصر خدا شامل حال مومنین است.
*** شهادت ,زیباترین , بالنده ترین و نغزترین کلام در تاریخ بشریت است. شهادت بهترین و روشن ترین معنی حقیقی توحید است و تاریخ تشیع خونین ترین و گویاترین تابلو نمایانگر شکوه و عظمت شهید است.
*** کدام سپاهی در خارج دوره دیده است, هر چه دوره بود در همین جبهه های جنگ بود. در همین گرد و خاک, کوه و دشت و گرمای سوزان و سرما بود. هر چه آموخت با خون بود . هر چه تجربه بود با خون بود.
*** پدر و مادر! من زندگی را دوست دارم, ولی نه آنقدر که آلوده اش شوم و خویش را گم و فراموش کنم. علی وار زیستن و علی وار شهید شدن, حسین وار زیستن و حسین وار شهید شدن را دوست می دارم.
شهید حاج ابراهیم همت
*** او انسانی بود که برای خدا کار می کرد و بالاترین اعمال را داشت. شهید حاج همت سخت ترین کارها را در لشگر و جبهه شخصا” به عهده می گرفت . مردی با ایمان و اخلاص بود, هر کاری که از آن سخت تر و دشوار تر نبود, حاج همت مردانه به عهده می گرفت. خدا رحمت اش کند. کارهای او حساب شده و بسیار قابل تمجید و تکریم است.
شهید حجت الاسلام حاج شیخ فضل الله محلاتی

درباره ی مدیریت

مطلب پیشنهادی

سردار سرلشگر شهید حاج محمد ابراهیم همت

شهدا شمع محفل دوستانند. شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصولشان عند ربهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *